Daudzpakāpju aizsardzības spēks

ESET daudzpakāpju tehnoloģija ļauj mums detektēt un ātrāk reaģēt uz apdraudējumiem, palīdzot visiem mūsu klientiem gūt labumu no pārliecinošākas un efektīvākas aizsardzības.

Kopējā precizitāte (%)

"ESET Viedā Aizsardzība aizsargāja no visiem publiskā interneta apdraudējumiem un mērķuzbrukumiem. Tas bloķēja 100 procentus no visiem draudiem. Tāpat šī programmatūra bija arī pilnībā efektīva apstrādājot likumīgus objektus, piešķirot retu privilēģiju uz 100% kopējo vērtējumu."

Saimons Edwards (Simon Edwards), SE Labs Home, Ļaundabīgo programmu Aizsardzība - Jūlijs- Septembris, 2016

SE Labs Home, Ļaundabīgo programmu Aizsardzība, Kopējā precizitāte (%)

SE Labs salīdzināja antiļaunprātīgas programmatūras produktu efektivitāti pret mērķtiecīgiem uzbrukumiem, izmantojot izsmalcinātas metodes un publiskus tīmekļa apdraudējumus, kuri testa laikā bija pieejami tiešsaistē. Rezultāti norāda, cik efektīvi bija produkti reālajā laikā, detektējot un/vai aizsargājoties no šiem draudiem.

Gala Vērtējums

"ESET pēdējā laikā ir kļuvis par vienu no vislabākajiem produktiem mūsu VBSpam Comparative ar ļoti pārliecinošiem rezultātiem. Kopumā, ņemot vērā ilgstošu izcilas veiktspējas vēsturi un neviena viltus pozitīva, ir skaidrs, ka šāds indikators ir uzticams surogātpasta filtrēšanas produkts biznesam."

Martijins Grūtens (Martijn Grooten) un Ajonats Raileanu (Ionuţ Răileanu), Virus Bulletin, VBSpam Comparative 2016. gada apskats - Jūlijs

Virus Bulletin, VBSpam, Gala Vērtējums

Virus Bulletin, vadoša, neatkarīga testēšanas iestāde, pārbaudījusi surogātpasta produktus sūtot tūkstošiem e-pastus caur katru sistēmu reāllaikā. VBSpam Gala Vērtējums mēra, cik veiksmīgi pretsurogātpasta produkts bija pārtverot surogātpastu, vienlaikus izvairoties no viltus pozitīviem.

macOS un Windows ļaundabīgas programmatūras detektēšana (%)

"ESET demonstrēja lielisku veiktspēju ar gandrīz nekādu apgrūtinājumu sistēmai, kad testā bija jāskenē vairāk nekā 11 000 apdraudējumi."

Andreas Marks (Andreas Marx), AV-Tests 12 uz macOS Aizsardzības Pakotnes, Testēts 2016. gada Jūlijā

AV-TESTS, macOS un Windows ļaundabīgas programmatūras detektēšana (%)

Jaunākajos macOS AV-TESTA aizsardzības risinājumos, ESET ieguva augstāko punktu skaitu. ESET risinājums bija vienīgais testā, kas atklāja visus ļaundabīgos failus gan macOS, gan Windows. Tas uzskatāmi pierāda, ka ESET risinājumi klientiem nodrošina vislabāko aizsardzību dažādās vidēs.

Viltus trauksmes

"Viltus Pozitīvi (no ang. val saīsinājuma FPs) ir svarīgs AV kvalitātes mērīšanā. Viens FP ziņojums no klienta var radīt lielu inženiertehnisko un atbalsta darbu, lai atrisinātu problēmu."

AV-Comparatives Viltus trauksmju Tests – Septembris, 2016

AV-Comparatives, Viltus trauksmju Tests, Viltus trauksmes

Pat viens Viltus Pozitīvs var radīt nopietnas problēmas. Ja pretvīrusu risinājums ir konfigurēts, lai nekavējoties dzēstu vai ievietotu karantīnā inficētos failus, viltus pozitīvi svarīgajā failā var padarīt operētājsistēmu vai svarīgas lietojumprogrammas nelietojamas.

Ietekmes rādītājs

"ESET Viedā Aizsardzība 9 ievērojami uzlabojies, apliecinot veiktspējas zemo ietekmi."

Andreas Klementi (Andreas Clementi), AV-Comparatives, Veiktspējas Tests- Oktobris, 2016

AV-Comparatives, Veiktspējas Testa, Ietekmes Rādītājs

Antiļaunprātīga programmatūra ietekmē failu pārvaldības darbības, piemēram, izveidojot, atverot un dzēšot failus. Aizstājot “smagākus” risinājumus ar “vieglākiem”, lietotājs pieredzēs ātrāku darbību un zemāku ietekmi uz sistēmu.

Ilgtermiņa tīkla noslodzes tests

"ESET ir labi zināma ar savu zemo sistēmas resursu izmantošanu."

Andreas Klementi (Andreas Clementi), izpilddirektors AV-Comparatives – Novembris, 2016

AV-Comparatives, Tīkla veiktspējas Tests

Ilgtermiņa tīkla noslodzes tests – Komunikācija ar tīklu ir arvien kritiskāka darba vidē. Līdzīgi kā aparatūrām biznesa sistēmās tīkla darbība ietekmē biznesa ierīces. Šajā testā ESET apliecināja zemo tīkla ietekmi.

Klienta pušu lieluma definīcijas

"TŠo testu rezultāti tikai apstiprina, ka ESET biznesa produkti atbilst tam, ko tās sola – aizsardzību bez tīkla sistēmas noslodzes."

Andreas Klementi (Andreas Clementi), izpilddirektors AV-Comparatives – Novembris, 2016

AV-Comparatives, Tīkla veiktspējas Tests

Šajā testā AV-Comparatives analizē klientu pušu ļaunprogrammatūras definīciju datu bāzi katram risinājumam, mazāki izmēri demonstrē labāku aizsardzības risinājumu efektivitāti, vienlaikus saglabājot augstu skenēšanas ātrumu.